Eurostep przekazuje kamienne dywany.

Eurostep przekazuje kamienne dywany.

Firma Eurostep Poland to najbardziej znany na rynku wytwórca systemów posadzkowych i producent żywic. Propozycja firmy to najwyższej klasy posadzki z żywic wykonane z różnego typu tworzyw, przeznaczone zarówno do budownictwa mieszkaniowego, jak i na duże przestrzenie. Będą to dlatego posadzki metakrylowe, epoksydowe, poliuretanowe, hybrydowe.

Firmę cechuje polimocznik najwyższa klasa realizacji. Wykonywane zadania cieszą się uznaniem, bo są każdorazowo odporne i atrakcyjne. Niżej został przedstawiony opis sugerowanych nawierzchni.

Odporne na mróz nawierzchnie, czyli kamienne dywany, to bardzo dobry projekt na posadzkę jednocześnie niebanalną jak i długotrwałą. Są one nieprzemakalne, praktyczne, odporne na kurzenie oraz służą przez długi czas. Kamienne dywany są wytwarzane z wykorzystaniem żywicy .

Posadzki epoksydowe (w ofercie firmy to np. Eurofloor RCWA, Eurofloor SL-R) to typ nawierzchni, która najlepiej sprawdza się w pomieszczeniach magazynowych jak również halach przemysłowych. Są one nad wyraz trwałe, więc nadają się jako zabezpieczenie podłóg. Te posadzki przemysłowe muszą być najbardziej trwałe, niepodatne na zniszczenia, ponieważ stanowią podstawę konstrukcyjną hal. Wykorzystana do produkcji tego rodzaju nawierzchni żywica sprawia, że posadzka będzie służyć przez długi czas.

Posadzki metakrylowe (np. Eurofloor Plexilith PUMA, Eurostep Roadmark) cechują się głównie możliwością konserwacji i krótkim czasem utwardzania.

Posadzki z żywic są coraz częściej wykorzystywanym typem powierzchni. To dzięki temu, że są niepodatne na uszkodzenia mechaniczne, chemiczne oraz na kurz. Zapraszamy do zamówienia posadzek stworzonych w najwyższej i nowatorskiej jakości.

eurostep posadzki

Comments are closed.